Unit Support Officer
Vacature

Unit Support Officer

Full Package

GEZOCHT: Scherpzinnige Units Support Officer (m/v) met aandacht voor human capital 

Elke dag het verschil maken bij onze klanten, dát is het motto van ons bevlogen team. Iets voor jou? Tecjobz HR Group is op zoek naar een pientere Unit Support Officer (m/v). Zitten teamplay, nauwkeurigheid en een vlotte pen in je DNA? Houd je dan maar vast voor een waanzinnige uitdaging!


Wie zijn we?

Tecjobz HR Group is een rekruterings- en selectiekantoor met hoofdkantoor te Hooglede en een 2e vestiging in Sint-Martens-Latem.

Op heden bestaat ons team uit 28 medewerkers en onze ambitie is om op een gestage manier verder te groeien richting een niet meer weg te denken referentie binnen de technische en logistieke rekruteringssector!

Wij kiezen er bewust voor om te centraliseren per provincie omdat wij geloven dat teamwerk de mooiste weg naar succes is en we op die manier de meest professionele en gerichte service kunnen bieden aan zowel klant als kandidaat.

Tecjobz HR Group betreedt de technische en logistieke markt. Een weloverwogen keuze voor deze 2 niches zodat wij ons op deze moeilijke markt kunnen onderscheiden door de kennis die wij hierin vergaren.

We zetten zowel in op uitzend als op selectie. Voor dit tweede luik zijn wij beter gekend onder de naam Lagom Engineering. Hier wordt gefocust op Bachelor- & Masterprofielen.


Teamwork gegarandeerd

Als Unit Support Officer zal je erg vaak in verbinding staan met jouw collega's. Je haalt energie uit punctueel werken en creatief schrijven van wervende teksten. Uiteraard leren wij jou de kneepjes van het vak en kan je rekenen op onze "secret ingredients" om onze stijl verder te zetten.
Wel belangrijk, je haadt dt-fouten en bent perfectionistisch op vlak van taal en grammatica.

Daarnaast houd je natuurlijk nog andere balletjes in de lucht:

  • De collega's van de rekrutering & sales ondersteunen is jouw doel. 
  • Administratie, opmaak van vacatures, afspraken inplannen, algemene ondersteuning, ...,het maakt je allemaal niet uit. Jij zal jouw collega's helpen, simple as that. 
  • Je hebt niet alleen een vlotte pen, maar vooral een overtuigende pen. Je schrijft steeds originele vacatures die magneten zijn voor de juiste talenten. 
  • Inboeken van afspraken en opmaak functieprofielen. 
  • Je houdt zowel dossiers van medewerkers als klanten up-to-date.
  • Opmaak en begeleiding van administratie.


Functievereisten.

Kwaliteiten troef 

Bij Tecjobz HR Group vliegt de ambitie in het rond. Onze toekomstige collega komt terecht bij een hoger gesegmenteerde en gerespecteerde nichespeler. Het ontbreekt jou dan ook niet aan professionaliteit. Je engageert jou steeds voor langdurige relaties en verzekert een excellente service.

Bij voorkeur beschik je over een Bachelordiploma in een HR- of Communicatiegerelateerde richting. Beschik je daarnaast over tenminste 1 jaar ervaring relevante ervaring of ben je een bruisende junior potential net afgestudeerd? Dan staan wij alvast te springen om jou te leren kennen!


Aanbod.

Let’s talk money

Voor wat – hoort wat, dat weten wij ook.

In ruil voor jouw harde werk belonen we jou met een performant loon, een uitgebreide AG hospitalisatieverzekering, een groepsverzekering en maaltijd- én ecocheques. Gewapend met een prachtig uitgeruste bedrijfswagen met tankkaart en smartphone (inclusief abonnement) kan je bovendien alles aan.

Daarnaast investeren wij ook graag in extra opleidingen die je zelf kunt kiezen en waarvoor wij graag de kost dragen. We voorzien dan ook een mooi opleidingsbudget, afgestemd op je persoonlijke groei.

Maar bovenal bieden wij jou de uitdaging van je leven!

Hecht jij belang aan een familiale sfeer? Hier zijn geen kronen of gouden tronen. Je spreekt het management dan ook gemakkelijk aan in de wandelgangen of aan de lunchtafel.

Je komt terecht in een omgeving waar je het verschil kán en mág maken en waarbij elk teamlid gekenmerkt wordt door een sterke gedrevenheid en flinke dosis humor.

Het ontbreekt dan ook niet aan initiatieven die de groepssfeer bevorderen.

Van verrassende kick-off’s, een jaarlijkse 3daagse, Bring Your Dog To Work Days tot een uitdagend partijtje padel op ons eigen terrein.

Door onze 40-uren werkweek bouw je ook 12 extra rustdagen op, en in ons uurrooster voorzien we de nodige flexibiliteit om eens vroeger te starten en te eindigen.

Klaar voor een nieuwe uitdaging die jou ongetwijfeld de voldoening zal geven waarnaar je op zoek bent?

Stuur dan als de bliksem jouw CV door naar HR@Tecjobz.be en wie weet verwelkomen wij jou binnenkort binnen ons team.


Nu solliciteren
Hooglede
Dagwerk
Voltijds
Ervaring: Minder dan 2 jaar
Nu solliciteren Gelijkaardige jobs
Jobs in deze regio

Interesse in deze job?

Solliciteer dan vandaag nog door uw gegevens hieronder in te vullen.
Of contacteer Stefan & Shana voor meer info via onderstaand mailadres of via +32 480 67 37 00.

Human Resources hr@tecjobz.be

Solliciteren voor Unit Support Officer

Upload uw CV (optioneel)
PDF of Word document, maximum 10 MB